Інтерфакс-Україна
13:11 03.02.2017

Хуг: Ескалація ситуації в Авдіївці була не спонтанною

1 хв читати
Хуг: Ескалація ситуації в Авдіївці була не спонтанною

Заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександр Хуг вважає, що ескалація ситуації на Донбасі в районі Авдіївки не була спонтанною.

"Ця ескалація виникла не спонтанно. Десь певні особи свідомо вирішили почати її", - сказав О. Хуг на брифінгу у п'ятницю під час включення за допомогою Skype з Донецької фільтрувальної станції, де він перебуває з інспекцією в п'ятницю.

"Перед тим, як це все повністю вийде з-під контролю, перед тим, як буде залучено ще більше людей, як ще більше життів буде втрачено, ще більше будинків буде зруйновано, перед тим, як почнеться справжня гуманітарна та екологічна катастрофа, ці особи мають повністю змінити курс", - додав він.

Заступник голови місії наголосив, що як військові, так і цивільні особи, яким доручено прийняття важливих рішень, мають припинити бойові дії в районі Авдіївки, відвести свої танки, міномети, артилерію і РСЗВ з цієї ділянки, припинити просування сил вперед і збільшити дистанцію між відповідними позиціями.

Також О. Хуг закликав забезпечити безпечний доступ для ремонтних бригад і не перешкоджати роботі СММ ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів відеоконференцію з послами й консулами щодо пріоритетів на 2026 рік

Сили оборони відбили заминулу добу 256 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з очільницею МЗС Швеції енергетику, винищувачі й антикорупційні розслідування в Україні

Гутерреш засудив атаки РФ на цивільних та цивільну інфраструктуру в Україні

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА