Інтерфакс-Україна
16:58 03.02.2017

Задокументовані пошкодження в Авдіївці можна буде долучити до справи проти РФ у міжнародному трибуналі

1 хв читати
Задокументовані пошкодження в Авдіївці можна буде долучити до справи проти РФ у міжнародному трибуналі

Задокументовані пошкодження від обстрілів бойовиками м. Авдіївки Донецької області можна буде долучити в міжнародному трибуналі до справи про компенсацію Росією наслідків її діяльності в Україні, заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Ретельно документуємо всі пошкодження в Авдіївці, щоб потім, у міжнародному трибуналі, долучити ці матеріали до справи про компенсацію Росією наслідків її діяльності на нашій землі. Усе згідно із міжнародним законодавством", - написав П.Жебрівський на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Раніше в п'ятницю прес-секретар глави Української держави Святослав Цеголко повідомив, що президент України Петро Порошенко проводить нараду з питання електропостачання м. Авдіївки Донецької області, яка напередодні ввечері зазнала масованих обстрілів із боку бойовиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп зустрінуться на полях саміту G7 в Канаді

Попередньо – одна людина постраждала під час нічної атаки російських дронів на Київ

Голова Єврокомісії запропонувала партнерам по G7 приєднатися до ЄС у санкційному тиску на Росію задля досягнення припинення вогню в Україні

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА