Інтерфакс-Україна
20:13 03.02.2017

"ЛУКОЙЛ" продає "Карпатнафтохім"

1 хв читати

Антимонопольний комітет надав дозвіл на купівлю понад 75% акцій Lukoil Chеmical B.V. (Нідерланди), якій належить 100% ТОВ "Карпатнафтохім".

Згідно з повідомленням комітету, компанії Techinservice Limited (Лондон, Велика Британія) дозволено купити понад 25% нідерландської Lukoil Chеmical, неназваній особі-громадянину України через Xedrian Holding Ltd (Кіпр) - понад 50% Lukoil Chеmical.

Як повідомлялося, багаторічний мер Калуша та міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик прогнозував, що "Карпатнафтохім" відновить роботу після скасування Верховною Радою акцизу на скраплений газ і деякі види дизпалива, що ввозиться для потреб цього підприємства. Відповідне рішення ВР ухвалила 20 грудня 2016 року.

За його словами, завод після ухвалення цього рішення зможе працювати із 12-відсотковою рентабельністю.

ТОВ "Карпатнафтохім" виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор і суспензійний ПВХ. Завод було зупинено у вересні 2012 року через несприятливу ситуацію на ринку нафтохімічної продукції і досі не запущено (за винятком нетривалого відновлення роботи виробництва ПВХ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: у Венесуелі не буде виборів щонайменше протягом 30 днів, Родрігес співпрацює з США

Прем’єр-міністр Данії: атака США на Гренландію означатиме кінець НАТО

Мерц: Україна стоїть на порозі гуманітарної та енергетичної кризи

Дениса Килимника призначено керівником Антитерористичного центру при СБУ - указ

Зеленський призначив Олександра Поклада першим заступником Голови СБУ - укази

Зеленський увів до складу РНБО керівника Офісу президента Кирила Буданова та вивів зі складу РНБО Олега Іващенка

ЗЕЛЕНСЬКИЙ УВІВ ДО СКЛАДУ РНБО КЕРІВНИКА ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА КИРИЛА БУДАНОВА ТА ВИВІВ ІЗ СКЛАДУ РНБО ОЛЕГА ІВАЩЕНКА

Гегсет заявив, що російська ППО, надана Венесуелі, не спрацювала під час операції США

Державний департамент США опублікував у соцмережі зображення Трампа з гаслом "Це наша півкуля"

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати для медсестер до 25 тис. грн та для лікарів до 30 тис. грн набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА