Інтерфакс-Україна
11:02 08.02.2017

Україна та Азербайджан обговорять наступного тижня в Баку у рамках міжурядової комісії питання активізації ВТС

1 хв читати
Україна та Азербайджан обговорять наступного тижня в Баку у рамках міжурядової комісії питання активізації ВТС

Україна та Азербайджан обговорять поточне наповнення і перспективи активізації двостороннього військово-технічного співробітництва (ВТС) у рамках наміченого на 13-16 лютого у Баку 3-го засідання українсько-азербайджанської міжурядової комісії з ВТС, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в оборонному секторі.

"Проведення чергового третього засідання українсько-азербайджанської міжурядової комісії з ВТС заплановано на 13-16 лютого в Баку. Порядок денний засідання відображає поточну активізацію діалогу між Києвом і Баку на найвищому політичному рівні: планується розглянути поточне наповнення ВТС, а також можливості його активізації в нових умовах", - повідомив співрозмовник агентства.

Міжурядову угоду про співпрацю у сфері ВТС між Україною та Азербайджаном підписано в 1997 рік. У нових геополітичних умовах сторони опрацьовують плани розширення партнерства. Згідно з озвученими раніше українською стороною даними, на новому етапі обговорюється, зокрема, можливість створення спільного виробництва високоточного озброєння, протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) і ракет до них на потужностях в Азербайджані. Також Київ виявляє цікавість до закупівлі деяких видів озброєнь в Азербайджані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Дніпрі зросла до 15 – ОВА

В Україні в найближчу добу невеликі дощі, вночі та вранці туман

Президент Польщі різко висловився щодо політики у відносинах з РФ – речник

Зеленський прибув до Єлисейського палацу

Качка: Важливо, щоб Україна та ЄК де-факто продовжували рух у межах переговорних Кластерів, навіть якщо вони не відкриті формально

Каллас вважає, що поточний тиждень може стати вирішальним для мирних переговорів

Мінветеранів: 100 ветеранських бізнесів отримають гранти до 1,5 млн грн від Ветеранського фонду

У Дніпрі внаслідок ракетної атаки загинули троє людей, восьмеро постраждалих

Зеленський з президентом Фінляндії скоординували зусилля по переговорах із європейськими партнерами

Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА