Інтерфакс-Україна
14:58 14.02.2017

Яйця в Україні від початку 2017 р. подешевшали на 27%

1 хв читати
Яйця в Україні від початку 2017 р. подешевшали на 27%

Ціни на яйця в Україні від початку року подешевшали на 27% і станом на 10 лютого середня вартість десятка яєць становила 15,29 грн, повідомила Українська аграрна конфедерація (УАК), посилаючись на дані Держстату.

Згідно з повідомленням, середня вартість десятка яєць нині поступається цінам кінця січня на 18%, коли яйця коштували 18,64 грн за десяток.

"Рекордсменом же за ціновим спадом у перші десять днів лютого стала Харківська область - за зазначений період яйця в регіоні подешевшали на 28,9%. Найстійкішими ціни на продукт виявилися на Волині, просівши за декаду на 12,5%", - зазначили в аналітичному департаменті УАК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленский обсудил с лидерами коалиционных фракций Бундестага финансовую, оборонную поддержку и дипломатию

Підліток постраждала через удар ворожого БпЛА по прикордонній громаді Чернігівщини

Зеленський: Ірландія готова зробити внесок у гарантування безпеки для України

Зеленський і Рютте планують зміцнити позиції цієї осені

Апеляційний суд скасував вирок сторожу, який не відкрив укриття у поліклініці Деснянського району

Зеленський: У четвер на засіданні "Коаліції охочих" обговоримо підготовлені пункти гарантій безпеки

У центрі Києва вшановують памʼять Парубія

На позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО союзники запевнили Київ у підтримці в протидії російському терору

Макрон про зустріч "Коаліції охочих": Ми переглянемо позицію Росії, яка відмовляється від миру

Фіцо анонсував зустріч із Зеленським у п'ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА