13:02 17.02.2017

Поліція стверджує, що не готується штурмувати пости "Штабу блокади торгівлі з окупантами"

1 хв читати
Поліція стверджує, що не готується штурмувати пости "Штабу блокади торгівлі з окупантами"

Інформація про начебто підготовку правоохоронцями штурму блокпостів, встановлених на автодорогах і залізничних коліях, що сполучають окремі райони Донецької та Луганської областей з рештою території України, не відповідає дійсності, повідомили у відділі комунікації поліції Донецької області.

"Сьогодні зранку до Бахмутського відділу поліції звернулися представники "Донецької залізниці", які повідомили, що блокувальники відмовляються повернути їм захоплений раніше тепловоз. Машиніст у супроводі дільничного офіцера поліції прийшли сьогодні до місця блокування у Бахмуті й попросили передати їм тепловоз для того, щоб вони могли його забрати", - йдеться в поширеному в п'ятницю повідомленні.

За даними поліції, машиністу і дільничному було відмовлено в поверненні тепловоза. У цей час блокувальники підпалили перед тепловозом шини, у зв'язку з чим на місці працювали співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій. На місце було викликано слідчо-оперативну група Бахмутського відділу поліції, яка зафіксувала цей факт. Зараз за ними триває перевірка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА