Інтерфакс-Україна
13:38 17.02.2017

Мін’юст незабаром скасує понад 100 старих регуляторних актів

1 хв читати
Мін’юст незабаром скасує понад 100 старих регуляторних актів

Міністерство юстиції України наступного тижня скасує понад сотню регуляторних актів, що мають бюрократичний характер та діяли ще за часів Радянського Союзу.

"Я думаю, що є ще сотні таких документів (йдеться про бюрократичні документи, які діють, можливо, ще з часів Радянського Союзу - ІФ). Можу зробити маленький анонс: наступного тижня ми скасуємо понад сотню регуляторних актів старих періодів ДФС та різних інспекцій", - сказав міністр юстиції України Павло Петренко журналістам після колегії Мін’юсту в Києві в п'ятницю.

При цьому він додав, що буде зроблено відповідну презентацію, і нагадав, що все це відбувається у рамках роботи Мін’юсту з Кабміном щодо скасування радянських бюрократичних документів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА