Інтерфакс-Україна
17:53 21.02.2017

Провокацією називають у штабі АТО заяви бойовиків про зрив відведення озброєнь з вини української сторони

1 хв читати
Провокацією називають у штабі АТО заяви бойовиків про зрив відведення озброєнь з вини української сторони

Заява представників т. зв. "ДНР" про нібито зрив відведення важкого озброєння від лінії зіткнення на сході України у прес-центрі штабу АТО називають провокацією.

"Як можна говорити про те, що ми зірвали, якщо сьогодні незаконні збройні формування на донецькому і маріупольському напрямку застосовували важке озброєння калібром 120 мм? Ми своє важке озброєння відвели давно", - сказав у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" прес-офіцер штабу АТО Леонід Матюхін.

При цьому Л. Матюхін наголосив: "Ця заява є черговою провокацією".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА