Інтерфакс-Україна
18:47 21.02.2017

Фірташа затримано у Відні

1 хв читати
Фірташа затримано у Відні

Українського бізнесмена Дмитра Фірташа затримано у вівторок у Відні майже одразу після програшу апеляційного суду у справі про екстрадицію до США, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело.

За його словами, це затримання пов'язане з виданим іспанською прокуратурою ордером на арешт бізнесмена.

Інформацію про затримання Д. Фірташа за запитом іспанської влади агентству Bloomberg підтвердив прес-секретар австрійської прокуратури.

Як раніше повідомляло агентство "Інтерфакс-Україна", під час засідання про екстрадицію до США суддя повідомив, що таке клопотання про екстрадицію до Іспанії надійшло минулої п'ятниці. Суддя назвав невірною інформацію, що іспанський запит на екстрадицію повторює американський.

Водночас у прес-службі Д. Фірташа спростовують інформацію про його затримання. За даними прес-служби, бізнесмен разом із командою юристів обговорює свою подальшу позицію та очікуватиме рішення Федерального міністра юстиції з питання екстрадиції в США у Відні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо: ми зустрілися, щоб обговорити як досягти справедливого й стійкого миру

Масштабну пожежу в Миколаєві внаслідок удару російського дрона ліквідовано - ДСНС

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Рубіо мав розмову з Лавровим після переговорів у Парижі

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Уряд Італії продовжуватиме захищати своє бачення відносин між ЄС та США – голова МЗС після зустрічі Мелоні з Трапом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА