Інтерфакс-Україна
10:08 22.02.2017

У Києві відбуваються оперативні збори за участю керівництва ЗСУ

1 хв читати
У Києві відбуваються оперативні збори за участю керівництва ЗСУ

Оперативні збори з керівним складом Збройних сил України під головуванням начальника Генерального штабу - головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка стартували у вівторок, 21 лютого.

"Головною метою оперативних зборів є досягнення загального розуміння процесів реформування та розвитку Збройних сил України в сучасних умовах, усвідомлення необхідності реалізації цих процесів для підвищення бойових спроможностей військ та зміцнення обороноздатності держави загалом", - наводить слова В.Муженка управління зв'язків з громадськістю ЗСУ.

Радник стратегічного рівня із США генерал Джон Абізейд, говорячи про реформу українського війська, зауважив: "У плані військового управління Збройні сили України досягли великого прогресу порівняно з 2014 роком, значно поліпшили бойові спроможності частин та підрозділів, логістику тощо".

За інформацією управління зв'язків, учасники зборів на семінарах і заняттях удосконалюють методику підготовки і проведення командно-штабних навчань за досвідом 2016 навчального року. Велика увага приділяється заходам розвитку та реформування ЗСУ на сучасному етапі та практичної реалізації дорожньої карти Стратегічного оборонного бюлетеня.

Як очікується, в середу, 22 лютого, участь в оперативних зборах візьме вище військово-політичне керівництво країни. Частина заходу буде відкритою для преси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Одесу БпЛА, пошкоджені житлові будинки - Кіпер

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

Ситуація щодо інциденту на трасі М-06 на Житомирщині перебуває під особистим контролем Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА