Інтерфакс-Україна
14:24 22.02.2017

Марчук розповів депутатам про зрив відведення озброєнь на лінії зіткнення в зоні АТО

1 хв читати
Марчук розповів депутатам про зрив відведення озброєнь на лінії зіткнення в зоні АТО

Представник України в підгрупі з безпеки тристоронньої контактної групи Євген Марчук на зустрічі з українськими депутатами розповів про реальну ситуацію на Донбасі, повідомила перший заступник голови Верховної Рады, представник України в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко.

"У рамках неформальної мінської платформи зустрілися з українським представником у найважливішій, ключовій підгрупі з безпеки, Євгеном Кириловичем Марчуком. Ця зустріч, враховуючи актуальність теми, зібрала дуже багато депутатів", - написала І.Геращенко на своїй сторінці у Facebook у середу.

За її словами, Є.Марчук розповів, що ситуація в зоні АТО залишається непростою, хоча обстріли в останні два дні відносно зменшився. "Він констатує, що відведення зброї до 21 лютого було зірвано (відбулося лише на деяких напрямках)", - зазначила І.Геращенко.

Вона наголосила, що депутати засудили визнання РФ так званих документів ОРДЛО, що ускладнить мінський процес. "На думку депутатів, українська сторона в ТКГ має ставити перед РФ питання про скасування цього указу, бо на українських територіях мають бути тільки українські документи", - зазначила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П’ятеро поранених в результаті російських обстрілів на Херсонщині

Принцип "Проєктуй і будуй" починає діяти в ОПК України

На Запоріжжі рятувальники спільно з поліцейськими терміново евакуювали з Юрківки дві багатодітні сім’ї з 9 дітьми

Умєрова опитали в НАБУ у статусі свідка щодо "справи Міндіча"

ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС

У Покровську йдуть бої, окупанти закидають нечисленні групи до центру міста з метою створити картинку для пропагандистських медіа - УВ "Схід"

Київ передав більше 1000 дронів для 72 ОМБр – Кличко

Сибіга озвучив європейським партнерам пʼять пріоритетних кроків для підтримки України і тиску на РФ

Кабмін спрямував 1,7 млрд грн як компенсацію на житло 715 сімей ветеранів

Перші ветеранські простори заплановано відкрити у Кривому Розі, Луцьку та Івано-Франківську на початку 2026р. - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА