Інтерфакс-Україна
07:20 01.03.2017

Європарламент і Рада ЄС погодили "безвіз" для українців

1 хв читати
Європарламент і Рада ЄС погодили "безвіз" для українців

Представники Європарламенту і Ради Європейського Союзу у вівторок, 28 лютого, погодили скасування віз для громадян України.

"Українські громадяни зможуть їздити в ЄС без візи в рамках неформальної домовленості, досягнутої особами, що провадять переговори від парламенту та Ради у вівторок", - йдеться в повідомленні прес-служби Європарламенту, оприлюдненому у вівторок увечері.

У документі зазначено, що "після того, як зміни набудуть чинності, і за умови наявності в них (українців - ІФ) біометричних паспортів, вони зможуть в'їжджати в ЄС на 90 днів протягом 180-денного періоду для ділових, туристичних або сімейних поїздок".

У прес-службі Європарламенту зазначили, що тепер це рішення має підтвердити профільний комітет Європарламенту, після чого – європарламентарі на пленарній сесії, а потім – Рада Євросоюзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Епіцентр" відновив роботу безкоштовного коворкінгу "Незламний хаб" на Почайній в Києві

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА