Інтерфакс-Україна
18:30 02.03.2017

Німеччина запропонувала допомогу Україні в ліквідації наслідків вибуху на шахті "Степова"

1 хв читати
Німеччина запропонувала допомогу Україні в ліквідації наслідків вибуху на шахті "Степова"

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, який перебуває з візитом у Києві, запропонував Україні допомогу своєї країни в ліквідації наслідків надзвичайної події на шахті №10 "Степова" ВАТ "Львіввугілля" у Львівській області, де раніше стався вибух та обвал породи, повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

"Хочу висловити вдячність Зігмару за те, що як тільки він отримав звістку про цю жахливу аварію, він одразу запропонував можливу допомогу німецької сторони в процесі того, яким чином ми боротимемося з наслідками цієї жахливої аварії", - сказав П.Клімкін на спільному з З.Габріелем брифінгу в Києві в четвер.

У свою чергу глава МЗС Німеччини підтвердив готовність надати допомогу Україні, додавши, що "це велика трагедія цього дня".

Як повідомлялося, 2 березня о 12:46 у с. Глухові Сокальського району Львівської області на шахті №10 "Степова" ВАТ "Львіввугілля" внаслідок вибуху стався обвал гірської породи. На шахті працювали 172 гірники, на аварійній ділянці 34 гірники, з яких восьмеро загинуло, шістьох гірників із травмами підняли на поверхню. Пізніше рятувальники повідомили про підняття на поверхню всіх гірників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та союзники застерігають США від "поспішних дій" у припинення війни – ЗМІ

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

На Херсонщині через ворожі обстріли загинули троє людей, ще троє дістали поранень, серед них - неповнолітній

Комітет Ради звернеться до СБУ та Кабміну щодо повернення державі переданих до ЗАТ "Лукор" активів "Оріани"

Чернишов оскаржив рішення ВАКС щодо запобіжного заходу

Сі провів телефонну розмову з Трампом

МОЗ планує наступного року запровадити електронні ліцензії на медпрактику– Карчевич

Суд скасував рішення про передачу АРМА зернового термінала "Боріваж"

Проєкт підключення української ЕСОЗ до європейської мережі MyHealth@EU стартує з 2026 року – Карчевич

Мерц: Мирного плану щодо України не буде без схвалення Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА