Інтерфакс-Україна
10:23 07.03.2017

"Укртрансгаз" і польська Gaz-System звернуться до національних антимонопольних та енергорегуляторів через позицію "Газпрому" щодо точки з'єднання ГТС

1 хв читати
"Укртрансгаз" і польська Gaz-System звернуться до національних антимонопольних та енергорегуляторів через позицію "Газпрому" щодо точки з'єднання ГТС

ПАТ "Укртрансгаз" і Gaz-System S. A. (Польща) звернуться до національних антимонопольних та енергетичних регуляторів через позицію російського "Газпрому" щодо точки з'єднання газотранспортних систем (ГТС) України і Польщі, повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України".

"Газпром" направив свою відмову в рамках консультацій, які оператори ГТС України і Польщі, "Укртрансгаз" і Gaz-System, проводили з учасниками ринку щодо угоди про взаємодію для точки з'єднання ГТС України і Польщі Германовичі/Дроздовичі ... "Укртрансгаз" і Gaz-System планують звернутися до національних регуляторів і антимонопольних органів двох країн", - йдеться в повідомленні.

Метою звернень буде отримання роз'яснень щодо подальших дій, а також ініціювання перевірки – створюють дії "Газпрому" загрози і додаткові бар'єри для розвитку конкуренції на ринках газу України і Польщі.

У "Нафтогазі" наголошують, що закладені в угоду між "Укртрансгазом" і Gaz-System принципи повністю відповідають сучасним європейським практикам та Регламентом ЄС 2015/703 про створення мережі кодексу про взаємодію і правила обміну інформацією.

За даними НАК, "Газпром" – єдина зацікавлена сторона, яка виступає проти встановлення стандартних ринкових відносин між операторами ГТС України і Польщі.

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА