Інтерфакс-Україна
15:09 10.03.2017

Кабмін призначив Ю.Гримчака заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій

1 хв читати
Кабмін призначив Ю.Гримчака заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій

Кабінет Міністрів України призначив заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака, який раніше обіймав посаду радника міністра Вадима Черниша.

"Уряд призначив заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака", - повідомляє прес-служба міністерства в п'ятницю.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 10 березня.

Ю.Гримчак у 2005-2006 роках працював на посаді заступника голови Донецької обласної державної адміністрації. Був також народним депутатом України від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" в 2007-2012 рр.

Із 25 жовтня 2016 р. Ю.Гримчак працював у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб на посаді радника міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА