Інтерфакс-Україна
13:25 17.03.2017

СБУ поки що не має інформації про можливе подвійне громадянство Насірова - Грицак

1 хв читати

До Служби безпеки України поки що не надходило інформації про можливе подвійне громадянство відстороненого від виконання обов'язків глави Державної фіскальної служби Романа Насірова, повідомив глава спецслужби Василь Грицак.

"Мені не відомо. Можливо, зараз щось надійшло. Але в мене немає даних, що надійшли такі відомості", - сказав В. Грицак журналістам у Києві в п’ятницю, відповідаючи на запитання про те, чи надійшли до СБУ дані про подвійне громадянство Р. Насірова.

Як повідомлялося, 6 березня 2017 року представники державного обвинувачення на засіданні Солом’янського райсуду Києва щодо обрання запобіжного заходу відстороненому від виконання обов'язків глави ДФС Р. Насірову передали суду документи, що доводять наявність в останнього підданства Великої Британії.

У листі, отриманому НАБУ 6 березня від NCA, йдеться про те, що глава ДФС має британський паспорт із травня 2012 р.

Водночас сам Р. Насіров на засіданні Солом’янського районного суду Києва заявив, що він не є громадянином ані Угорщини, ані Великої Британії, а має тільки громадянство України.

Пізніше, відповідаючи на запитання про наявність у нього паспортів інших держав, Р. Насіров назвав це "повним маразмом". "Я громадянин України, усе інше - це просто маячня. Про мене багато розповідали за останні два роки", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА