09:12 18.03.2017

Чесний бізнес в Україні має бути захищений - Гройсман на зустрічі з правоохоронцями та підприємцями

2 хв читати
Чесний бізнес в Україні має бути захищений - Гройсман на зустрічі з правоохоронцями та підприємцями

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на нараді з представниками правоохоронних органів і підприємцями обговорив варіанти створення сприятливого бізнес-клімату в країні і запобігання зловживанням структур контролю.

"Ця зустріч відбувається вперше, коли за одним столом представники бізнесу, Кабінету Міністрів і весь силовий блок... Я хотів би сьогодні всіх нас закликати об'єднатися, створити нормальні умови для бізнесу, перестати бізнес "кошмарити" і щоб кожен з нас доклав зусиль для економічного зростання", - цитує прем'єра прес-служба Кабміну.

В. Гройсман повідомив, що зустрічається з багатьма представниками бізнесу, які розповідають про випадки тиску з боку контролюючих органів.

"Коли ми бачимо, що в реальному секторі штучно створюються перешкоди для того, щоб бізнес працював нормально, створюються штучні вимоги, за яких бізнес не може нормально існувати, а, як правило, це впливає на внутрішній інвестиційний потенціал, - це неприпустимо", - наголосив він, зазначивши, що ті, хто порушує закон, мають відповідати, але чесний бізнес має бути захищений.

За інформацією прес-служби, учасники наради заслухали інформацію директора Офісу із залучення і підтримки інвестицій Даніеля Білака і бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемету з основних проблем, які перешкоджають роботі бізнесу в Україні.

Представники урядових структур і правоохоронних органів обговорили необхідність продовження дерегуляції і розширення спектра послуг, що надаються бізнесу в режимі онлайн, що значно знижує ризики корупції. В. Гройсман зазначив, що уряд цим шляхом - в минулому році було скасовано 367 неефективних регуляторних актів, ще 100 - минулого тижня.

Учасники наради обговорили питання створення єдиної служби фінансових розслідувань на зміну податкової міліції, економічним відділам МВС і СБУ.

Також йшлося про необхідність налагодження якісного зворотного зв'язку від бізнесу за фактами тиску з боку контролюючих інстанцій на місцевому рівні. Усі учасники наради висловили готовність оперативно реагувати на такі сигнали щодо їхніх відомств.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА