16:51 20.03.2017

"ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2017 р. збільшить інвестиції в оновлення і ремонти більш ніж наполовину

3 хв читати
"ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2017 р. збільшить інвестиції в оновлення і ремонти більш ніж наполовину

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.) у 2017 році має намір збільшити капітальні інвестиції і фінансування ремонтів, підтримку працездатності обладнання та будівель на 75% порівняно з 2016 роком – майже до 11 млрд грн ($400 млн) з 6,3 млрд грн капітальних та операційних інвестицій у 2016 році.

Як повідомив генеральний директор "ArcelorMittal Кривий Ріг" Парамжит Калон на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у понеділок, у 2017 році власне капінвестиції становитимуть близько $250 млн, решта – ремонти, утримання обладнання і будівель.

"Група ArcelorMittal почала інвестувати у виробництво і виконує свої зобов'язання. Більшість проектів - близько 70% - спрямовуються на оновлення технологій або поліпшення стану навколишнього середовища – очисні споруди тощо", - пояснив топ-менежджер.

При цьому він зазначив, що серед головних проектів програми модернізації 2016 року були: реконструкція агломашини №6 агломераційного цеху №2, будівництво комплексу з приготування та вдування пиловугільного палива в доменну піч №9, реконструкція газоочистки конвертера №6, будівництво нової коксової батареї №6, реконструкція повітронагрівача №2 в ДП-9, будівництво киснево-регуляторного пункту для конвертерного цеху, реконструкція обертової печі №3 з установкою системи біопалива в вогнетривко-вапняному цеху.

Крім того, придбано 11 великовантажних автосамоскидів "БелАз" (130 тонн) для гірничого департаменту, проведено капітальний ремонт гірничої техніки, побудовано новий склад вугілля і коксу.

"На будівництво коксової батареї №6 потужністю 1,5 млн тонн коксу було витрачено $125 млн. Зараз батарею введено в експлуатацію. Також ввели в експлуатацію новий кисневий блок потужністю 37 тис. куб. м кисню на годину вартістю $85 млн. Почали будівництво МБЛЗ №2, буде побудована піч-ківш до нього. Продовжуємо модернізацію аглофабрики, модернізуємо коксову батарею №5, конвертер №4, повітронагрівач №2 у ДП-9, прокатний стан №4 із випуску арматури", - констатував П. Калон.

Гендиректор наголосив, що ArcelorMittal вкладає значні кошти в українське підприємство, нагадавши, що в планах – до 2020 року інвестиції в "ArcelorMittal Кривий Ріг" становитимуть близько $1,2-1,5 млрд.

"Основні завдання цього етапу інвестиційної програми "ArcelorMittal Кривий Ріг" – підвищити продуктивність виробництва, замінити застаріле обладнання на нове та екологічно безпечне, значно поліпшити екологічне середовище як у Кривому Розі, так і в усьому регіоні", - зазначив гендиректор.

Водночас топ-менеджер вказав на брак в Україні висококваліфікованих підрядників для реалізації великих інвестиційних проектів на меткомбінаті.

П. Калон також повідомив, що пріоритетом №1 як групи ArcelorMittal, так і "ArcelorMittal Кривий Ріг" є охорона праці, створення безпечних умов праці для працівників. У 2016 році, за його словами, "ArcelorMittal Кривий Ріг" інвестувало в охорону праці та заходи з промислової безпеки понад 278 млн грн. Витрати на природоохоронні заходи в минулому році становили 417,7 млн грн. При цьому фактичні викиди шкідливих речовин в атмосферу меткомбінату не перевищили дозволені державою. Основні екологічні показники впливу виробничої діяльності меткомбінату на навколишнє середовище порівняно з 2015 роком: обсяг скидання стічних вод знижено на 0,4%, обсяг утворення відходів - на 16,4%, розміщення відходів у навколишньому середовищі - на 12,7%.

У соціальний розвиток колективу комбінат інвестував 342,6 млн грн.

"Рівень середньої заробітної плати в ПАТ становив 8338,5 грн, тоді як середня зарплата у металургійній галузі – 6,717 тис. грн", - констатував керівник підприємства.

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ "Арселорміттал Берислав".

Корпорація Mittal Steel на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн. Потім меткомбінат було перейменовано на "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше – на "ArcelorMittal Кривий Ріг".

За даними підприємства, у власності Arcelor Mittal Duisburg GmbH (ФРН) перебувають 95,128% його акцій.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

На "ArcelorMittal Кривий Ріг" попереджають про можливі НС у разі повної зупинки доменного виробництва на підприємстві

На "ArcelorMittal Кривий Ріг" попереджають про можливі НС у разі повної зупинки доменного виробництва на підприємстві

На "ArcelorMittal Кривий Ріг" розлився чавун під час запуску найбільшої доменної печі після ремонту

Профспілки "ArcelorMittal Кривий Ріг" не погоджуються на ініціативу адміністрації щодо підвищення зарплат на 5-20% з 1 травня замість EUR1000 із 1 квітня

Конфлікт колективу та адміністрації "ArcelorMittal Кривий Ріг" розглянули в комітеті ВР і закликали до врегулювання спору

Профспілки і адміністрація "ArcelorMittal Кривий Ріг" призначили конференцію трудового колективу водночас у різних місцях

Працівники "ArcelorMittal Кривий Ріг" на мітингу зажадали підвищення зарплат до EUR1000 з 1 квітня

Влада Кривого Рогу вимагає від "ArcelorMittal Кривий Ріг" знизити забруднення навколишнього середовища міста

Під час вибуху на металургійному заводі в Бельгії загинула одна людина

Рішення щодо підвищення зарплати працівникам "ArcelorMittal Кривий Ріг" на 25-70% потребуватиме близько 1 млрд грн на рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА