18:29 20.03.2017

Кабмін призначив заступником міністра екології Канцурака заступником голови Держекоінспекції

1 хв читати
Кабмін призначив заступником міністра екології Канцурака заступником голови Держекоінспекції

Кабінет Міністрів України звільнив Віктора Канцурака з посади заступника міністра екології та природних ресурсів і призначив його на посаду заступника голови Державної екологічної інспекції.

Згідно з розпорядженням уряду України №176 від 16 березня В. Канцурака звільнено з посади у зв'язку з переходом на іншу роботу.

При цьому розпорядженням №179 від 16 березня він був призначений на посаду заступника голови Держекоінспекції строком на 5 років із випробувальним терміном у 3 місяці.

В. Канцурак обіймав посаду заступника міністра з квітня 2016 року, а до цього працював на посаді директора департаменту секретаріату Кабміну з питань безпеки життєдіяльності, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Деякі європейські компанії перевіряють стосовно постачань обладнання для незаконного будівництва Росією Кримського моста

Кабмін затвердив проект розпорядження президента про підписання главою ДКАУ протоколу до угоди з ЄС про співпрацю в проекті ГНСС EGNOS/Galileо від 2005 року

Прем'єр Пашинян підтвердив намір сформувати в Вірменії уряд згоди

Генсек ООН закликав до дотримання правопорядку в Вірменії на тлі відставки уряду

Уряд Вірменії пішов у відставку

У Запоріжжі в суботу провели екологічну акцію "Чисте місто"

Уряд Азербайджану склав повноваження

Глобальний екологічний фонд запускає в Україні проект із покращення ситуації з небезпечними хімікатами вартістю $350 тис.

Рішення Кабміну виключити Болгарію з переліку держав з контрагентами, що підлягають контролю у рамках ТЦУ, може внести плутанину

Уряд вирішив перезапустити конкурс із відбору членів наглядової ради "Укрзалізниці"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА