Інтерфакс-Україна
09:29 21.03.2017

Результатом пенсійної реформи буде до збільшення пенсій для більшості громадян

1 хв читати
Результатом пенсійної реформи буде до збільшення пенсій для більшості громадян

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що результатом пенсійної реформи буде збільшення розмірів пенсій для більшості громадян.

"Я запропоную чесну пенсійну реформу українським громадянам. Ви побачите, що кожен з вас, хто сьогодні на пенсії, як вона позначиться на вашій пенсії, і запевняю для більшості українських громадян це призведе до збільшення пенсій", - сказав він в ефірі ICTV у понеділок.

В. Гройсман зазначив, що пенсійна реформа дозволить ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, а отримані кошти спрямовуватимуть на підтримку пенсіонерів.

Прем'єр наголосив, що реформа відбудеться в 2017 році.

За його словами, вжиті урядом заходи, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати з 1 січня, призвели до зростання надходжень до Пенсійного фонду на 30%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА