Інтерфакс-Україна
12:09 21.03.2017

Чоловік впав на рейки на ст. м "Чернігівська" у Києві

1 хв читати
Чоловік впав на рейки на ст. м "Чернігівська" у Києві

Рятувальники надали допомогу чоловікові, який впав на рейки на станції метро "Чернігівська" в Києві у вівторок уранці.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, 21 березня о 06:48 в оперативний черговий мобільний рятувальний центр ДСНС України надійшов сигнал про те, що на станції метро "Чернігівська" на колію впав чоловік.

На місце події виїхало чергове відділення загону гірничорятувальних робіт Мобільного рятувального центру ДСНС України.

Прибувши на місце у 06:57, рятувальники надали потерпілому домедичну допомогу та транспортували його в автомобіль швидкої допомоги.

Як повідомило КП "Київський метрополітен" на офіційній сторінці у Facebook, пасажир потрапив під потяг на "Чернігівській", але залишився живий. З ним працюють медики і поліція.

Рух поїздів на Святошинсько-Броварській лінії відновлено у звичайному режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала в Харкові через удар БпЛА

Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

Міністр Федоров: Посилюємо РЕБ і звʼязок на фронті — "Флеш" приєднався до команди радників

Рятувальник-верхолаз загинув у Києві під час аварійно-відновлювальних робіт

Мікроавтобус з дітьми перекинувся на Закарпатті, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА