13:37 22.03.2017

Кабмін продовжив дію спецзобов'язань "Нафтогазу України" ще на рік

Кабмін продовжив дію спецзобов'язань "Нафтогазу України" ще на рік

Кабінет Міністрів України продовжив спеціальні зобов'язання, що покладаються на НАК "Нафтогаз України" та інші суб'єкти ринку природного газу, ще на рік - до квітня 2018 року.

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні в середу.

При цьому МЕРТ і Міненерговугілля доручено доопрацювати документ з урахуванням пропозицій і зауважень Енергетичного співтовариства.

Як повідомлялося, проект відповідної постанови був підготовлений МЕРТ і передбачав, що ціна газу, який реалізовується населенню та релігійним організаціям після 1 квітня 2017 року (після закінчення терміну спецзобов'язань, встановлених чинною постановою Кабміну) і до 1 жовтня 2017 року, залишиться незмінною - 4942 грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ, тарифів на транспортування і розподіл).

Водночас до 1 серпня Міненерговугілля має розрахувати нову ціну імпортного паритету. За такого розрахунку береться до уваги ціна газу на німецькому хабі NCG за 12 місяців, що передують розрахунку, а також середня вартість його транспортування, курс валют. Якщо ціна імпортного паритету більш ніж на 10% відрізнятиметься від 4942 грн за 1 тис. куб. м, то на період із 1 жовтня 2017 р. до 1 квітня 2018 р. саме цю нову цифру буде встановлено як діючу ціну для населення і релігійних організацій (в іншому разі ціна залишиться на старому рівні - 4942 грн).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін вивчить ситуацію з двома членами команди сейнера "Норд", яким вдалося залишити Україну

Ухвалення закону про Антикорупційний суд з рекомендаціями Венеціанської комісії дасть шанс домовитися з МВФ про поетапне підвищення тарифів на газ

У Харкові на балконі квартири в багатоповерхівці стався вибух

Понад 760 дітей-сиріт будуть забезпечені житлом до кінця року

В Україні мають намір заснувати кілька нових професійних свят

Кабмін затвердив розподіл держкоштів на підтримку кінематографії

Кілька громадських організацій проводять акцію протесту проти підвищення ціни на паливо

Кабмін має намір просити ВР усе-таки схвалити подання трирічної бюджетної резолюції

Кабмін ввів до складу Комісії вищого корпусу держслужби нового голову НАЗК і вивів зі складу екс-голову агентства

Кабмін у середу має намір затвердити держпрограму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА