Інтерфакс-Україна
14:26 23.03.2017

Порошенко: Вбивство Вороненкова - це акт тероризму з боку Росії

1 хв читати
Порошенко: Вбивство Вороненкова - це акт тероризму з боку Росії

Президент України Петро Порошенко в четвер провів нараду із силовиками з огляду на вбивство в центрі Києва колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

"Підступне вбивство у центрі Києва Дениса Вороненкова - це акт державного тероризму з боку Росії, яку він був змушений покинути з політичних міркувань. Явний почерк російських спецслужб, що раніше неодноразово проявлявся в різних європейських столицях", - наводить слова президента С.Цеголко.

За словами П.Порошенка, Д.Вороненков був одним із головних свідків російської агресії проти України та, зокрема, ролі колишнього президента Віктора Януковича в контексті введення в Україну російських військ.

"Вважаю невипадковим, що вбивство відбулося в один день з диверсією в Балаклії на Харківщині", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Час перейти від використання відсотків із заморожених російських активів до використання самих активів

Зеленський увів до ставки першого заступника Міноборони та командувача Сухопутних військ - указ

Уряд в липні запустить гранти на відновлення обладнання постраждалих від обстрілів підприємств – Свириденко

Єрмак закликав світ посилювати тиск на РФ, що вона відчула ціну війну

США припиняють торговельні перемовини з Канадою

Історика Алфьорова призначили новим головою Інституту нацпам’яті

У центрі Одеси увечері в п'ятницю сталася стрілянина, є поранений – поліція

Цифрову платформу DOT-Chain розширять на забезпечення зброєю - Умєров

Київська громада на цьому тижні передала на фронт ще 1700 дронів

СБУ та ССО знищили два російські літаки СУ-34 на аеродромі Маринівка у Волгоградській області, ще два пошкодили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА