Інтерфакс-Україна
16:53 24.03.2017

Уряд не планує скасовувати 5-відсотковий збір з роздрібної торгівлі тютюновими виробами - Гройсман

1 хв читати
Уряд не планує скасовувати 5-відсотковий збір з роздрібної торгівлі тютюновими виробами - Гройсман

Місцевим бюджетам не загрожує скасування 5-відсоткового збору з реалізації тютюнових виробів, запевнив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання парламенту у п'ятницю.

"Я як прем'єр-міністр категорично проти цієї ініціативи. Нічого не буде скасовано для місцевих бюджетів. Ми залишаємо цей акциз, і місцевим бюджетам у цьому питанні абсолютно нічого не загрожує", - підкреслив прем'єр.

За його словами, жодних ініціатив щодо скасування зазначеного збору від уряду виходити не буде, Кабмін підтримує децентралізацію і робитиме все для того, щоб ніхто на доходи місцевого самоврядування не претендував.

Як повідомлялося, 5-відсотковий збір з роздрібної торгівлі підакцизними товарами був введений в Україні з 1 січня 2015 року та сплачується до місцевих бюджетів тих територіальних одиниць, в яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА