Інтерфакс-Україна
13:16 25.03.2017

Двоє українських військових загинули, один поранений у зоні АТО за добу

2 хв читати
Двоє українських військових загинули, один поранений у зоні АТО за добу

Двоє українських військовослужбовців загинули, ще один дістав поранення в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі за минулу добу, повідомив спікер Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу двоє українських військовослужбовців загинули, один поранений", - сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

А. Лисенко поінформував, що на луганському напрямку за добу зафіксовано 13 обстрілів, 6 з них – із застосуванням мінометів. Бойовики відкривали вогонь у бік сил АТО з важкого озброєння в Новоайдарському та Станично-Луганському районах. Зокрема, в Кримському стріляли зі стрілецької зброї і мінометів.

На донецькому напрямку, за словами спікера Міноборони, за добу зафіксовано 33 обстріли, 13 з них із застосуванням важкого озброєння.

Так, на Світлодарській дузі зафіксовано 6 обстрілів, зокрема і мінометів, у Майорському у напрямку позицій сил АТО було випущено 20 мінометних мін.

Вночі бойовики з гармат калібром 152 мм, встановлених у Горлівці, випустили 30 снарядів по Зайцевому, також по позиціям сил АТО було випущено 15 мінометних мін. БМП, міномети, стрілецьку зброю бойовики застосовували в Широкій Балці та Новоселівці-2", повідомив А. Лисенко.

"Обстріл Авдіївки ведеться практично цілодобово, противник переважно застосовує міномети", - зазначив він.

З позицій на шахті Бутівка незаконні збройні формування стріляли з танка, також випустили 50 мін різного калібру.

На маріупольському напрямку зафіксовано 42 обстріли. За слова А. Лисенка, вогонь вівся з легкого озброєння в Красногорівці та Новотроїцькому, обстріли тривали близько години. У Водяному і Широкиному бойовики вночі застосовували легке озброєння.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський і Макрон скоординували позиції напередодні розмови Трампа та Путіна

Пройшов випробування український дрон дальністю на 3 тис. км - Зеленський

Трамп готовий накласти санкції на РФ якщо розмова з Путіним "не пройде добре" – Білий дім

ВККС просить ВРП вжити заходи щодо забезпечення незалежності роботи Комісії

Окупанти обірвали життя ще двох цивільних на Херсонщині

Окупанти вдарили дроном по прикордонному селу на Харківщині, ушпиталено мирну мешканку

В Офісі президента Аргентини повідомили про "теплу розмову" між Мілеєм та Зеленським

Україна готова допомогти Аргентині у боротьбі зі наслідками повені - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА