Інтерфакс-Україна
16:44 27.03.2017

Порушення в роботі системи провітрювання та безпеки УТАС були основними причинами аварії на шахті "Степова"

1 хв читати
Порушення в роботі системи провітрювання та безпеки УТАС були основними причинами аварії на шахті "Степова"

Порушення в роботі системи провітрювання, а також у роботі системи безпеки УТАС (уніфікованої телекомунікаційної системи диспетчерського контролю та автоматизованого керування гірничими машинами і технологічними комплексами) були головними причинами аварії на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля" 2 березня, повідомив віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

"Ми детально проаналізували роботу шахти "Степова", починаючи з 25 лютого 2017 року, визначили головні причини трагедії. Це: невідповідність роботи системи безпеки УТАС, недотримання норм провітрювання в шахті, відсутність дозвільної документації на виконання небезпечних робіт, термін дії якої закінчився ще 14 листопада 2016 року", - написав він на своїй сторінці в Facebook у понеділок.

За словами Г. Зубко, ці висновки розглядатимуть на найближчому засіданні уряду і врахують у рекомендаціях із перевірки всіх шахт України.

Як повідомлялося, 2 березня 2017 року на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля" стався спалах метаново-повітряної суміші з подальшим обвалом породи. Унаслідок аварії загинули 8 гірників і 29 дістали травми, з них 23 були госпіталізовані переважно з опіками.

За фактом аварії відкрито кримінальне провадження, для вивчення причин інциденту створена спеціальна комісія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА