Інтерфакс-Україна
18:10 27.03.2017

У МЗС України підтвердили затримання в Мінську українця

1 хв читати
У МЗС України підтвердили затримання в Мінську українця

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України підтверджує затримання в столиці Білорусі Мінську громадянина України.

"Посольство України в Білорусі - ІФ) підтверджує затримання в Мінську громадянина України. Причини і обставини затримання з'ясовуються", - зазначено в повідомленні департаменту на офіційній сторінці в мікроблозі "Твіттер" у понеділок.

Раніше "Радіо Свобода" повідомило, що у Білорусі суд Ленінського району Мінська засудив до 15 діб арешту громадянина України Руслана Терещенка, затриманого за участь у демонстраціях 25 березня.

За інформацією видання, у понеділок, 27 березня, у Білорусі тривають суди над затриманими під час мітингів у Мінську та інших білоруських містах 25 і 26 березня. Загалом, за підрахунками правозахисників, на лаву підсудних потрапить більше ніж сто осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

Україна матиме нове переговорне вікно з РФ у квітні у разі нормального проходження зими – директор фонду ПЖ Чмут

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА