Інтерфакс-Україна
12:39 29.03.2017

Порошенко доручив посилити охорону іноземних дипломатичних і консульських установ задля уникнення провокацій

2 хв читати
Порошенко доручив посилити охорону іноземних дипломатичних і консульських установ задля уникнення провокацій

Президент України Петро Порошенко доручив посилити охорону іноземних дипломатичних і консульських установ у країні, щоб уникнути можливих провокацій.

"Для попередження можливих провокацій доручив посилити охорону іноземних дипломатичних та консульських установ в Україні", - написав глава держави на сторінці у Facebook.

П.Порошенко також засудив обстріл Генерального консульства Польщі в Луцьку, що стався вночі, й доручив терміново вжити всіх заходів для розслідування цього інциденту та встановлення винних.

Як повідомлялося, в ніч на 29 березня невідомі обстріляли приміщення Генерального консульства Польщі в Луцьку, стріляли з вулиці із заднього двору та влучили у вікно останнього поверху.

На момент вибуху в приміщенні нікого не було, тому ніхто не постраждав, хоча поверхом нижче були охоронці цього приміщення.

Правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінальної справи за статтею "теракт".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обурений провокацією проти Генерального консульства Польщі.

У зв'язку з інцидентом до польського МЗС було викликано посла України в Польщі Андрія Дещицю. А представництво Польщі в Києві вручить ноту протесту українському МЗС.

Серед версій вибуху в адмінбудівлі Генконсульства Польщі в Луцьку слідство розглядає і терористичний акт, заявила Служба безпеки України. За попередніми даними, причиною став постріл із гранатомета РПГ-26.

СБУ докладе максимум зусиль, щоб у стислі терміни встановити і затримати винних. Глава спецслужби Василь Грицак повідомив послу Польщі в Україні Яну Пєклу про заходи, яких вживає СБУ для розкриття інциденту.

"Провокації проти Республіки Польща, які час від часу трапляються в Україні, вигідні лише одній стороні - Російській Федерації, почерк якої видно здалека. (...) Ми переконані, що такі дії агресора не зможуть вплинути на взаємовідносини між дружніми українським та польським народами", - наголошується в заяві СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Єрмак обговорив з Рубіо припинення вогню та перспективи мирного врегулювання

Білий дім: США сподіваються, що Росія та Україна погодяться на 30 денне перемир'я

Франція запускає пілотний проєкт з викладання української мови як другої іноземної у коледжах та ліцеях

Глави МЗС України і Німеччини обговорили мирні зусилля та необхідність посилення тиску на Росію

США та європейці завершують узгодження 30-денної пропозиції щодо припинення вогню між Україною та Росією

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА