Інтерфакс-Україна
14:56 29.03.2017

Мін’юст закликає антикорупційні організації долучитися до напрацювання змін щодо керівництва НАЗК

1 хв читати
Мін’юст закликає антикорупційні організації долучитися до напрацювання змін щодо керівництва НАЗК

Міністр юстиції України Павло Петренко пропонує антикорупційним громадським організаціям долучитися до напрацювання змін до закону, які зроблять Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) органом з одноосібною відповідальністю.

"Прем'єр-міністр доручив Міністерству юстиції розробити відповідні законодавчі зміни, і ми виправимо помилку, яка стосується того, що колегіальний орган, який працює рік, отримує величезне бюджетне фінансування, фактично не здатний виконувати свою функцію", - сказав П.Петренко на брифінгу в Києві в середу.

Він звернувся до представників антикорупційних громадських організацій: "Пропонуємо на базі секретаріату Кабміну спільно швидко напрацювати зміни до закону. Основні принципи цих змін полягатимуть у тому, щоб була запроваджена система одноосібного керівництва з одноосібною відповідальністю".

За його словами, оптимально, щоб НАЗК у новому форматі та нормальному режимі розпочало роботу вже найближчими місяцями. "Ми як Міністерство юстиції готові взяти на себе проактивну функцію щодо розробки спільно з експертами та громадськістю цих змін", - додав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА