Інтерфакс-Україна
18:12 29.03.2017

СБУ опрацьовує варіант спільного з поляками розслідування інциденту з Генконсульством Польщі в Луцьку

1 хв читати
СБУ опрацьовує варіант спільного з поляками розслідування інциденту з Генконсульством Польщі в Луцьку

Служба безпеки України опрацьовує можливість спільного з польськими правоохоронцями розслідування інциденту з обстрілом приміщення Генконсульства Польщі в Луцьку, скоєного в ніч на середу.

"На цей момент ми також відпрацьовуємо можливість створення спільної групи з розслідування цього резонансного злочину разом із польськими правоохоронцями", - заявив на брифінгу в Києві в середу начальник апарату глави СБУ Олександр Ткачук.

О. Ткачук зазначив, що, згідно з польським законодавством, напад на консульську установу цієї країни за кордоном також кваліфікується в Польщі як злочин.

Як повідомлялося, в ніч на 29 березня невідомі обстріляли приміщення генконсульства Польщі в Луцьку. Відкрито кримінальне провадження за статтею "теракт" КК України.

Президент України в телефонній розмові з президентом Польщі засудив напад на Генеральне консульство і запропонував залучити польських фахівців до розслідування цього інциденту. Він також повідомив, що доручив посилити охорону не лише дипломатичних представництв в Україні, а й місць історичної пам'яті.

"Лідери двох держав погодилися, що ніякі провокації не мають впливати на дружні польсько-українські відносини. Співрозмовники домовилися продовжити контакти на найвищому рівні", - інформує прес-служба глави Української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лісовий може бути звільнений з посади міністра освіти, допускають депутати Гончаренко і Железняк

Сирський: Українські підрозділи продовжують утримувати північну частину Покровська - бій триває

Сибіга в ОБСЄ: допоки Україна стікає кровʼю, ніхто в цій залі не може почуватися в безпеці

Херсонська ТЕЦ припинила роботу через атаки росіян, без тепла понад 40,5 тис. абонентів – ОВА

В Україні в найближчі дні без опадів, але в неділю суттєво похолоднішає

Майже половина європейців вважають Трампа ворогом Європи та оцінюють як "високий" ризик війни з Росією – опитування

Учасники студії "Квартал 95" зареєстрували нову компанію "Квартал ЮА"

САП вимагає визнати необґрунтованими активи судді Києво-Святошинського райсуду Київщини

У Львові смертельно поранено військовослужбовця ТЦК, нападника затримано - прокуратура

Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА