Інтерфакс-Україна
19:01 29.03.2017

Українські прокурори пройдуть стажування в Берліні із боротьби з тероризмом і торгівлею людьми

1 хв читати
Українські прокурори пройдуть стажування в Берліні із боротьби з тероризмом і торгівлею людьми

Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час робочого візиту до Берліна домовився з німецькою стороною про стажування українських прокурорів.

"Досягнуто домовленість про організацію стажувань для молодих українських прокурорів у Генеральній прокуратурі Федеральної землі Берлін з питань боротьби з тероризмом і торгівлею людьми", - повідомляється на сайті Генпрокуратури в середу за підсумками візиту Ю. Луценка.

Сторони також обговорили питання двостороннього співробітництва під час виконання актуальних запитів про міжнародну правову допомогу та екстрадицію, перспективи створення спільних слідчих груп.

За результатами зустрічей німецька сторона висловила підтримку і сприяння в реформуванні органів прокуратури України, зокрема в розслідуванні актуальних кримінальних проваджень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА