Інтерфакс-Україна
13:08 30.03.2017

МВФ підтверджує розгляд радою директорів українського питання 3 квітня

2 хв читати
МВФ підтверджує розгляд радою директорів українського питання 3 квітня

Керівник представництва Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Жерома Ваше підтверджує внесення до порядку денного ради директорів Фонду на 3 квітня питання третього перегляду програми розширеного фінансування EFF для України.

"Розгляд радою виконавчих директорів МВФ третього перегляду програми України, разом із результатами консультацій 2016 року за ст. IV статуту МВФ, заплановано на 3 квітня 2017 року. Завершення третього перегляду відкриває можливість для отримання транша в обсязі близько $1 млрд", - наведені слова в прес-релізі МВФ.

Як повідомлялося, питання третього огляду програми EFF для України МВФ вилучив з порядку денного засідання виконавчої ради фонду, запланованого на 20 березня.

Пізніше Мінфін України пояснив, що перенесення термінів проведення засідання обумовлене необхідністю уточнити розрахунки економічних наслідків заходів, застосованих країною у відповідь на залізничну локаду на Донбасі, націоналізацію українських підприємств на підконтрольних Києву територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням РФ так званих "паспортів", виданих на цих територіях.

Мінфін і Нацбанк України направили до МВФ скориговані макроекономічні прогнози минулого тижня.

У четвер вранці, 30 березня, міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що рада директорів МВФ розгляне питання третього перегляду програми розширеного фінансування EFF для України 3 квітня 2017 року.

Україна з 2015 року реалізує з МВФ 4-річну програму розширеного фінансування EFF, в рамках якої розраховує отримати близько $17 млрд. Розмір чергового, четвертого, транша становитиме $1 млрд.

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА