Інтерфакс-Україна
13:14 31.03.2017

Доплати українським військовим за виконання завдань у зоні АТО з квітня зростуть - Порошенко

1 хв читати
Доплати українським військовим за виконання завдань у зоні АТО з квітня зростуть - Порошенко

Президент України Петро Порошенко доручив збільшити грошову винагороду українським військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

"Після консультацій із міністром оборони, начальником Генштабу я прийняв рішення і доручив з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань у зоні АТО", - повідомив президент, виступаючи на урочистій церемонії випуску слухачів оперативно-стратегічного й оперативно-тактичного рівнів підготовки університету в Києві в п’ятницю.

За його словами, розмір такої доплати військовослужбовцям має бути збільшено на 1,5 тис. грн і досягнути 7,5 тис. грн.

"Додаткове грошове забезпечення, яке додається до основного грошового забезпечення, становитиме 7,5 тис. грн, а для тих, хто виконує бойові завдання на другій лінії, ми збільшуємо ще на 1,1 тис. грн, і загальний розмір доплати становитиме 3,5 тис. грн", - зазначив П. Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідер ультраправої партії в Румунії вирішив оскаржити результати виборів президента

Посол США Девіс та віцепрем’єрка Стефанішина обговорили створення можливостей для американського бізнесу

Зеленський: Щодо санкцій продовжуємо працювати на різних рівнях зі США, переконуємо, що саме це потрібно

Білгород-Дністровський порт до кінця 2025 р. налагодить транзит вантажів з Азії в Європу через румунський Галац

НАТО створить на півночі Норвегії центр управління повітряними операціями альянсу

Україна отримала три автотрансформатори від Японії, Швеції та ПРООН

ПРООН передала "Укренерго" 3 високовольтні автотрансформатори за кошти урядів Японії та Швеції

Україна має намір призначити посла в Алжирі найближчим часом - Сибіга

Відмова НАТО від обіцянки щодо членства України стане ударом по репутації Альянсу – Науседа

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії двосторонню співпрацю і фінансування виробництва дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА