Інтерфакс-Україна
10:28 05.04.2017

Меморандум із МВФ передбачає докапіталізацію державою банків і ФГВФО на суму до 98 млрд грн

1 хв читати
Меморандум із МВФ передбачає докапіталізацію державою банків і ФГВФО на суму до 98 млрд грн

Меморандум України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) передбачає випуск державою в 2017 році облігацій на суму до 98 млрд грн для докапіталізації банків і Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Водночас у документі, оприлюдненому на веб-сайті фонду, немає уточнення щодо передбачуваних банків і суми, на яку буде докапіталізовано ФГВФО.

Як повідомлялося, уряд за пропозицією Національного банку України та акціонерів ПриватБанку (Дніпро) 18 грудня 2016 року прийняв рішення про націоналізацію фінустанови, в результаті чого держава отримала 100% в його капіталі.

Після переходу ПриватБанку у власність держави Мінфін докапіталізував його на 116,8 млрд грн.

На початку лютого 2017 року голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак допустив необхідність здійснення чергової докапіталізації фінустанови після завершення аудиту його капіталу.

ПриватБанк має намір повідомити Міністерству фінансів та НБУ про суму необхідної докапіталізації на початку квітня. За даними голови банку, зазначена сума включатиме і кіпрські, і кримські активи фінустанови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА