16:14 08.04.2017

Партію чорної ікри на суму близько $15 тис. виявили в аеропорту "Бориспіль" українські прикордонники

1 хв читати
Партію чорної ікри на суму близько $15 тис. виявили в аеропорту "Бориспіль" українські прикордонники

Співробітники Державної прикордонної служби та СБУ в суботу у міжнародному аеропорту "Бориспіль" не допустили незаконного переміщення через державний кордон України 15 кілограмів чорної ікри.

"Вивезти делікатесний продукт з приховуванням від прикордонно-митного контролю намагався українець 1970 року народження. З цінним багажем чоловік прямував на рейс, що мав летіти в Туреччину", - повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України в суботу.

Попередня сума оцінки виявленої ікри становить близько $15 тис.

На чоловіка, який намагався вивезти ікру, складено матеріали про порушення митних правил за ст. 458 Митного кодексу України (порушення митних правил).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров зустрівся з представниками провідних фінських оборонних і технологічних компаній

СБУ затримала депутата Херсонської облради, який під час окупації вивозив до РФ українську агропродукцію

Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи з питань вилучення на користь України заморожених активів РФ

Очільник Київської МВА вітає рішення Кличка про звільнення корумпованих чиновників та пропонує аудит міського управління

Швеція виділить $138 млн на відновлення України

США запровадять мита у 200% на алкоголь із країн ЄС, якщо Євросоюз не скасує мита на віскі, - Трамп

Фінляндія оголосила про 28-й пакет військової допомоги для України на EUR200 млн

ЄСПЛ назвав Україну винною у справі про події 2 травня 2014 р., але визнав вплив Росії, – ЗМІ

Мінсоцполітики застерігає від шахрайських повідомлень про нібито необхідність термінового оформлення статусу "дитини війни"

WINHUB підписав меморандум про співробітництво з DELTA Ukraine на MIPIM 2025

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА