Інтерфакс-Україна
13:28 12.04.2017

Керівники державних органів до 14 квітня мають подати до НАЗК звіти про надання співробітниками е-декларацій, але реєстр не працює - Петренко

1 хв читати
Керівники державних органів до 14 квітня мають подати до НАЗК звіти про надання співробітниками е-декларацій, але реєстр не працює - Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що до п'ятниці, 14 квітня, керівники державних органів і місцевої влади повинні подати до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) звіти про подання своїми співробітниками електронних декларацій, але реєстр не працює.

"Є норма в законі, яка зобов'язує всіх керівників органів влади і місцевого самоврядування, починаючи з сільського і селищного голови і закінчуючи міністром, до п'ятниці (14 квітня - ІФ) подати інформацію про те, хто з декларантів не подав декларацію і якщо така інформація не буде подана, то за це передбачена відповідальність", - сказав міністр під час засідання Кабінету Міністрів України в середу.

Він зазначив, що нині відкрита частина реєстру не працює, що робить неможливою перевірку подачі декларацій.

За словами міністра, він звертався до НАЗК з даного питання, однак не отримав відповіді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж - Генштаб

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

Румунські літаки були готові збити безпілотник, що залетів у країну, але він повернувся в Україну – міністр оборони

Внаслідок атаки російського дрона на Запоріжжі загинув чоловік, поранена жінка - ОВА

Зеленський привітав українських танкістів з Днем танкових військ: Бути танкістом - це щоденна робота в зоні ризику

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА