Інтерфакс-Україна
15:41 14.04.2017

Китайська Kweichow Moutai стала найдорожчим в світі виробником алкоголю

1 хв читати
Китайська Kweichow Moutai стала найдорожчим в світі виробником алкоголю

Китайська Kweichow Moutai обійшла британську Diageo, ставши найдорожчим в світі виробником алкогольних напоїв, пише японська газета Nikkei. Капіталізація Kweichow Moutai за підсумками торгів на Шанхайській фондовій біржі в п'ятницю досягла 500,5 млрд юанів ($ 72,7 млрд), перевищивши ринкову вартість Diageo, складову $ 71,5 млрд.

Вартість акцій Moutai на закриття ринку в п'ятницю склала 395 юанів, папери подорожчали на 55% за минулий рік. Moutai входить в десятку найбільших компаній, акції яких торгуються в Шанхаї, поряд з Bank of China, Sinopec і China Life Insurance. Diageo виробляє міцні алкогольні напої, вино і пиво під брендами Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys, Captain Morgan і інші.

Продажу алкогольних напоїв Moutai, а також ринкова вартість компанії, різко знизилися, коли голова КНР Сі Цзіньпін почав сувору антикорупційну кампанію в 2012 році. Незважаючи на те, що жорстка антикорупційна політика в країні зберігається і в даний час, побоювання чиновників, спочатку сильно наляканих можливим покаранням, кілька ослабли.

Найбільш популярним напоєм, що випускається Moutai, є байцзі - традиційний алкогольний напій із вмістом спирту близько 50%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

Вірменія відмовилася видати росіянам громадянина Грузії, який воював на боці ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА