Інтерфакс-Україна
11:37 15.04.2017

80 тонн продуктових наборів МКЧХ пройшли на непідконтрольний Україні Донбас

1 хв читати
80 тонн продуктових наборів МКЧХ пройшли на непідконтрольний Україні Донбас

Чотири вантажних автомобіля від Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) пройшли в п'ятницю на непідконтрольну Україні територію Донецької області, повідомила прес-служба Держприкордонслужби.

"Вчора через КПВВ "Новотроїцьке" на неконтрольовану територію пройшли 4 вантажних автомобіля від МКЧХ. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продуктові набори загальною вагою 80 тонн", - повідомила прес-служба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА