Інтерфакс-Україна
16:53 19.04.2017

Суд ООН у Гаазі відмовив у тимчасових заходах щодо РФ за позовом України з Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму

1 хв читати
Суд ООН у Гаазі відмовив у тимчасових заходах щодо РФ за позовом України з Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму

Міжнародний суд ООН (Гаага) ухвалив рішення про відсутність підстав для додаткових заходів щодо Російської Федерації відповідно до Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, про що йшлосяв позові України проти Росії.

"Таким чином, суд дійшов висновку, що умови, необхідні для визначення додаткових заходів щодо прав на підставі Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, не відповідають вимогам", - сказав під час засідання суду в середу в Гаазі його голова Ронні Абрахам.

За словами голови суду, Україна не надала доказів про фінансування Росією тероризму.

"У цьому контексті, на цьому етапі розгляду справи, Україна не надала достатніх доказів, які достатнім чином демонстрували б, що ці елементи правдоподібні", - сказав Р.Абрахам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" запропонувала на посаду міністра юстиції Маслова

Президент Чехії: Щоб мирний план був справедливим, він не повинен карати жертву більше, ніж винуватця

ДБР передало до НАБУ заяву нардепа Железняка щодо можливих зловживань ексміністра енергетики Галущенка

В Одесі в одному з РТЦК та СП стався вибух, загинула людина - поліція

Колишньому депутату Київради повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на майже 12 млн грн

Освітній комітет Ради представив концепцію підвищення зарплат вчителям

Зеленський після наради із Сибігою: Зараз щогодини зустрічі, дзвінки та робота з пунктами, які можуть змінити багато

Бійці ГУР МО знищили гвинтокрил Ка-27 і дороговартісні системи ППО в Криму

Туск про мирні пропозиції США: Нічого про Україну без України

США погрожують скоротити розвідувальні дані та озброєння, щоб змусити Україну до мирної угоди, - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА