Інтерфакс-Україна
19:35 20.04.2017

Представництво НАТО в Україні буде розташоване поблизу посольства США в Києві

1 хв читати
Представництво НАТО в Україні буде розташоване поблизу посольства США в Києві

Будівля представництва НАТО в Україні буде розташована на вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4-л у Шевченківському районі Києва, поблизу посольства США.

Як повідомляється в протоколі засідання міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проектів, оприлюдненому на веб-сайті Мінекономрозвитку в четвер, за зазначеною адресою планується здійснити реконструкцію та пристосування приміщень для розміщення представництва НАТО в Україні.

Головним розпорядником коштів держбюджету в цьому проекті виступає Державне управління справами.

За інформацією заступника голови Держуправління справами Сергія Прилипка, наведеною в документі, паспорт бюджетної програми з підготовки приміщень для розміщення представництва НАТО в Україні вже затверджено, будівельні роботи розпочато вчасно.

Завершення робіт заплановане на червень-липень 2017 року.

Як зазначено в протоколі, рішенням комісії стан реалізації проекту визнано задовільним, Міністерству фінансів України доручено у разі необхідності максимально сприяти в прискоренні фінансування виконання робіт.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 26 лютого 2016 року підписав закон "Про ратифікацію угоди між урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус представництва НАТО в Україні".

Ця угода передбачає, зокрема, створення представництва НАТО в Україні, яке складатиметься з Офісу зв'язку НАТО та Центру інформації і документації НАТО. Нова дипломатична установа та її персонал отримають привілеї, імунітет та сприяння, які надають дипломатичним місіям відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

Двоє дітей постраждали через атаку російського дрона у Комишанах на Херсонщині - ОВА

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА