12:01 21.04.2017

Україна планує вийти на ринок зовнішніх запозичень восени

1 хв читати
Україна планує вийти на ринок зовнішніх запозичень восени

Україна може розмістити перші за останні роки єврооблігації восени, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк журналістам у Вашингтоні.

Розміщення може відбутися у вересні-жовтні, обсяг випуску облігацій не буде значним, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на міністра.

"Моя оцінка, що у ринку вже є апетит на наші папери. Але, думаю, нам не треба поспішати", - цитує О.Данилюка The Wall Street Journal.

Парламент України, відповідно до угоди з Міжнародним валютним фондом, має ухвалити закони про пенсійну реформу, яка передбачає підвищення пенсійного віку, і про продаж сільгоспземель.

Міністр також прогнозує отримання наступного транша МВФ на $2 млрд вже в червні-липні і зростання ВВП країни на 2,2% цього року.

"Продемонструвавши прогрес щодо програми з МВФ, маючи на порядку денному ці дві найважливіші реформи, у нас вже є, що сказати інвесторам, інвестори мають сприйняти нашу інвестиційну історію. Водночас чимало реформ, які ми провели, поки що не враховані в цінах, тим паче ті, які ми ще зробимо", - сказав міністр.

Обсяг випуску євробондів може становити близько $1 млрд.

Повернення України на ринок зовнішніх запозичень у рамках поступової заміни комерційними запозиченнями фінансування МВФ та інших міжнародних організацій передбачено програмою фонду. Виконавча рада МВФ схвалила виділення Україні попереднього, 4-го траншу кредиту на початку квітня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА