16:52 21.04.2017

Китайські інвестори прийдуть в Україну після гарантування безпеки інвестицій - посол

Китайські інвестори прийдуть в Україну після гарантування безпеки інвестицій - посол

Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей упевнений, що китайські інвестори мають великий інтерес до українського ринку, проте для його реалізації Україна має передусім гарантувати безпеку таких інвестицій.

"В інвесторів є інтерес... Однак це поки що залишається тільки наміром. Для реалізації цих інвестицій ще необхідно вирішити низку питань і треба зробити багато роботи. Найголовнішим є гарантування безпеки інвестицій", - сказав він на прес-конференції з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм у Києві в п'ятницю.

Дипломат поінформував, що привабливими галузями для китайських інвесторів є сільське господарство, транспорт, логістика та енергетика.

"Останні роки від офіційної сторони і від підприємств та бізнесменів в Україну було сукупно зроблено інвестицій на суму понад $7 млрд", - нагадай Ду Вей.

"Зона вільної торгівлі є важливим заходом у політиці розвитку взаємовідносин з іншими країнами... Наші експерти вивчають, роблять аналіз та експертизи щодо цієї співпраці (з Україною - ІФ)", - розповів китайський посол.

Він зазначив, що експерти міжурядової комісії з економічних питань Україна-КНР перебувають у тісній взаємодії. "Якщо українська сторона готова надати свої пропозиції, то ми їх вислухаємо і подивимося", - уточнив Ду Вей.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА