Інтерфакс-Україна
12:47 22.04.2017

Суд продовжив засідання з обрання запобіжного заходу для М.Мартиненка

2 хв читати
Суд продовжив засідання з обрання запобіжного заходу для М.Мартиненка

Солом'янський районний суд Києва в суботу продовжив засідання з обрання запобіжного заходу колишньому народному депутату Миколі Мартиненку ("Народний фронт").

Засідання почалося в п'ятницю близько 19.00, після опівночі суддя оголосив перерву до 10.00 суботи.

Як повідомлялося, 20 квітня детективи НАБУ і прокурори САП затримали двох осіб - екс-нардепа чотирьох скликань, колишнього голову комітету парламенту з питань паливно-енергетичного комплексу М.Мартиненка та першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому - за підозрою у скоєнні злочинів за ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації) і ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці підозрюють їх у вчиненні розтрати коштів ДП "СхідГЗК" у розмірі $17,28 млн шляхом неправомірного укладення та виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann. САП вимагає обрати підозрюваному М.Мартиненку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб з альтернативою внесення застави 300 млн грн.

М.Мартиненко заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковано за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника з метою піару і відволікання уваги від провалів НАБУ.

Деякі народні депутати з фракції "Народний фронт" у Верховній Раді, а також деякі члени Кабінету Міністрів заявили про намір просити суд взяти на поруки М.Мартиненка.

С.Перелома фігурує у кримінальному провадженні за фактом заподіяння збитків "Одеському припортовому заводу" у розмірі 205 млн грн. Цю справу вже передана до суду, і затриманий має статус обвинуваченого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загиблий є в Миколаєві внаслідок ракетного удару, серед 15 постраждалих є дитина – обладміністрація

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

ГУР: внаслідок операції в Московській області виведено з ладу три нитки нафтопродуктопроводу "Кольцевой"

На Сумщині за добу зафіксовано 82 обстріли, семеро постраждалих цивільних

Міністри енергетики G7 засуджують атаки Росії на енергетику України - заява

Генштаб зафіксував впродовж доби 157 бойових зіткнень

Окупанти завдали понад 700 ударів по Запорізькій області протягом доби

Рятувальники ліквідували пожежу після ворожої атаки на об’єкт газовидобувної галузі на Полтавщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА