12:25 23.04.2017

Пхеньян загрожує затопити американський авіаносець для демонстрації військової сили

1 хв читати
Пхеньян загрожує затопити американський авіаносець для демонстрації військової сили

КНДР заявила про готовність потопити американський авіаносець "Карл Вінсон", щоб продемонструвати свою військову міць, йдеться в статті, опублікованій у неділю в газеті "Нодон сімбун", витяги з якої наводять західні ЗМІ.

"Наші революційні сили в цілковитій готовності потопити американський атомний авіаносець одним ударом", - йдеться в статті.

Видання порівняло авіаносець з "грубою твариною", у статті йдеться, що удар по ньому стане наочним прикладом демонстрації нашої військової могутності".

Західна преса наголошує, що стаття опублікована на третій сторінці газети після двосторінкового матеріалу про те, як Кім Чен Ин проінспектував свиноферму.

Раніше цього тижня Пентагон повідомив, що авіаносна ударна група ВМС США, під приводом атомного авіаносця "Карл Вінсон", прямує до берегів Корейського півострова.

До складу ударної групи ВМС США крім авіаносця входять ракетний крейсер "Лейк Чемплейн" і два есмінця - "Майкл Мерфі" і "Вейн Мейер". Крім того, авіаносну групу зазвичай супроводжують атомні підводні човни, оснащені крилатими ракетами "Томагавк".

Раніше стало відомо, що в Тихому океані стартували спільні навчання морських сил самооборони Японії з атомним авіаносцем "Карл Вінсон".

Зазначалося, що японські кораблі з'єдналися з авіаносною ударною групою США в західній частині Тихого океану поблизу Філіппін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА