Інтерфакс-Україна
09:54 26.04.2017

"Укрзалізниця" заявляє, що не возить вантажі на непідконтрольні території

1 хв читати
"Укрзалізниця" заявляє, що не возить вантажі на непідконтрольні території

ПАТ "Укрзалізниця" заявляє, що не провадить діяльності на непідконтрольній території України, повідомляє Департамент інформаційної політики та зв'язків з громадськістю "Укрзалізниці".

"Суспільство не використовує рухомий склад для будь-яких перевезень на окупованих частинах Донецької та Луганської областей", - йдеться в заяві.

В "Укрзалізниці" також зазначають, що поки що немає залізничного сполучення з непідконтрольними територіями. "Залізничним транспортом не перевозяться вантажі на тимчасово непідконтрольну територію України і назад, рух поїздів зупинено", - підкреслюють в компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість поранених у Слов'янську зросла до семи людей

Окупанти просунулися на новопавлівському та сіверському напрямках за півтори доби, захопили 14,4 кв. км - DeepState

Латвія претендує на провідну роль у розробленні військових безпілотників у ЄС

Сирський: За час Добропільської операції звільнено 180,8 кв. км, вживаються заходи для недопущення просування ворога на Покровському напрямку

Один із керівників БЕБ Одещини затриманий за підозрою у веденні бізнесу з РФ - СБУ

Бабіш у розмові із Зеленським висловив підтримку Україні

Президент і прем’єр Фінляндії укладуть із Трампом угоду про криголами

Для забезпечення сполучення з прифронтовими областями залучено резервний транспорт і автобуси – Сумська ОВА

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА