13:37 26.04.2017

Уряд регламентував вартість газопостачання побутових споживачів з урахуванням транспортування та розподілу

Уряд регламентував вартість газопостачання побутових споживачів з урахуванням транспортування та розподілу

Кабінет Міністрів України встановив формулу розрахунку вартості газопостачання побутових споживачів і релігійних установ з урахуванням вартості транспортування і розподілу газу.

Відповідний документ про коригування постанови Кабміну №187 від 22 березня 2017 роки (про спеціальні зобов'язання, PSO) прийнятий на засіданні уряду в середу.

Згідно з його текстом, вартість газопостачання побутових споживачів буде визначатися як сума оптової ціни використаного газу, вартості поставки, транспортування і розподілу газу. При цьому останні дві складові повинні грунтуватися на тарифах, встановлених Національною комісією, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Як повідомлялося, раніше оператори газорозподільних мереж (облгази) і постачальники газу відповідно до спецобов’язків (PSO) звернулися до президента, прем'єра та голови НКРЕКП з проханням усунути правовий вакуум в питанні оплати за газ і його розподіл, який виник після відміни постанови енергорегулятора про впровадження абонплати за розподіл газу.

НКРЕКП 28 березня 2017 ухвалила рішення про введення в дію абонплати за розподіл газу. Нова система передбачає відділення тарифів на транспортування і розподіл від ціни газу, як товару.

Однак вже 10 квітня НКРЕКП скасувала своє рішення про введення абонплати за розподіл газу для його доопрацювання. Разом з тим, постанова про скасування абонплати досі офіційно не оприлюднено, не набула чинності.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін вивчить ситуацію з двома членами команди сейнера "Норд", яким вдалося залишити Україну

Ухвалення закону про Антикорупційний суд з рекомендаціями Венеціанської комісії дасть шанс домовитися з МВФ про поетапне підвищення тарифів на газ

У Харкові на балконі квартири в багатоповерхівці стався вибух

Понад 760 дітей-сиріт будуть забезпечені житлом до кінця року

В Україні мають намір заснувати кілька нових професійних свят

Кабмін затвердив розподіл держкоштів на підтримку кінематографії

Кілька громадських організацій проводять акцію протесту проти підвищення ціни на паливо

Кабмін має намір просити ВР усе-таки схвалити подання трирічної бюджетної резолюції

Кабмін ввів до складу Комісії вищого корпусу держслужби нового голову НАЗК і вивів зі складу екс-голову агентства

Кабмін у середу має намір затвердити держпрограму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА