Інтерфакс-Україна
17:43 28.04.2017

Турчинов про конфіскацію коштів Януковича: Це треба було зробити півтора року тому

1 хв читати
Турчинов про конфіскацію коштів Януковича: Це треба було зробити півтора року тому

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що кошти екс-президента України Віктора Януковича необхідно було конфіскувати ще півтора року тому, і зазначає, що ці гроші мають бути спрямовані насамперед на оборону.

"Упевнений, що цей ресурс працюватиме на безпеку і оборону... і, безумовно, цей ресурс має працювати і на зміцнення Національної поліції", - сказав О.Турчинов журналістам у п'ятницю в с. Віта-Поштова (Київська обл.).

При цьому секретар РНБО наголосив, що першою людиною, яка заблокувала цей ресурс, був на той час прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

"Я знаю, що намагалися кинути уряду хабара, щоб він не блокував цих коштів, але їх було своєчасно заблоковано, і дуже важко йшов процес повернення до державного бюджету, але головне, що є результат", - сказав О.Турчинов.

Водночас він наголосив: "Утім, я переконаний, що це треба було зробити ще півтора року тому".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мер Дніпра закликає почати опалювальний сезон якомога пізніше та одночасно по всій країні

Ворог просунувся у трьох областях – DeepState

Командувач ВМС анонсував передачу ще одного мисливця за мінами типу Alkmaar від Нідерландів

Поліція розслідує напад на членів іудейської громади у Києві

Зеленський: за тиждень РФ застосувала проти України понад 3 тис дронів, близько 100 ракет та понад 1,3 тис КАБів

УЧХ: П’ятеро дітей у безпеці – евакуація з Донеччини триває

МЗС Куби "категорично відкидає" звинувачення в участі у конфлікті в Україні

П'ятеро мирних мешканців, у тому числі 12-річна дитина, постраждали внаслідок обстрілів Чугуєва

Захисники України в ніч на 12 жовтня знищили або подавили 103 з 119 засобів повітряного нападу росіян

Атака російських БпЛА призвела до порушення електро- та водопостачання у Білгород-Дністровському

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА