19:38 03.05.2017

Майже всі делегації країн-учасниць "Євробачення" вже прибули до Києва

Майже всі делегації країн-учасниць "Євробачення" вже прибули до Києва

Станом на вечір середи до Києва прибули офіційні іноземні делегації з 39 країн-учасниць міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а загалом очікується прибуття 41 іноземної делегації, повідомляє Департамент превентивної діяльності Національної поліції України.

"На сьогодні в столицю прибули 475 осіб з числа офіційних іноземних делегацій Євробачення з 39 країн. Очікується прибуття 700 осіб з числа офіційних іноземних делегацій 41 країни-учасниці Євробачення", - йдеться в оприлюдненому в середу ввечері повідомленні.

У правоохоронному відомстві зазначили, що місця проживання офіційних делегацій перебуватимуть під цілодобовою охороною, а всі їх переміщення здійснюватимуться у супроводі поліції.

"Для здійснення заходів безпеки у зв'язку з проведенням "Євробачення" буде залучено понад 10 тис. правоохоронців. У складі залучених сил будуть не лише підрозділи поліції особливого призначення, але і вибухотехніки, кінологи, бійці Нацгвардії, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій та інші правоохоронні органи", - нагадали в Нацполіції.

Як відомо, півфінали Євробачення-2017 в Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал - 13 травня. У цьому році у конкурсі візьмуть участь 42 країни. Цю кількість за всю історію конкурсу вдалося перевищити лише двічі - в 2008 і 2011 роках.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА