12:55 05.05.2017

Ніщук не коментує ситуації про можливі санкції щодо України та Росії в контексті "Євробачення"

Ніщук не коментує ситуації про можливі санкції щодо України та Росії в контексті "Євробачення"

Міністр культури України Євген Ніщук не коментує ситуацію про можливе застосування санкцій стосовно України і Росії за порушення статуту міжнародного конкурсу "Євробачення".

"Я не можу коментувати цієї ситуації, дані не перевірені, ніяких офіційних повідомлень немає", - сказав Є. Ніщук агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю в Києві.

Раніше глава референс-групи "Євробачення" Франк-Дітер Фрайлінг заявив, що до України та Росії мають бути застосовані санкції за порушення статуту міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" аж до відсторонення на три роки.

"З української точки зору, правова ситуація зрозуміла, але з точки зору Європейського мовного союзу (EBU) - це порушення статуту", - сказав Ф.-Д. Фрайлінг німецькому порталу ZDF Heute, коментуючи відмову України допустити на свою територію конкурсантку від Росії Юлію Самойлову через її незаконну поїздку до окупованого Криму.

За його словами, відповіддю на таке порушення мають стати санкції.

Представник EBU наголосив, що порушення статуту конкурсу відбувалося і з боку Росії, оскільки її представники не брали участі у всіх обов'язкових заходах перед конкурсом.

"Чи будуть санкції проти України і Росії? Так, повинні бути, тому що має місце порушення статуту", - сказав Ф.-Д. Фрайлінг.

Він повідомив, що питання України і Росії буде розглянуто на наступному засіданні референс-групи 12 червня.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА