13:22 05.05.2017

Білорусь надасть Україні гуманітарну допомогу на $65 тис

2 хв читати
Білорусь надасть Україні гуманітарну допомогу на $65 тис

Білорусь надасть Україні гуманітарну допомогу на загальну суму в Br117,9 тис. (близько $63 тис.).

Це рішення міститься в постанові Ради міністрів N332.

Згідно з документом міністерства з надзвичайних ситуацій, Державному комітетові із майна, концерну "Білдержхарчопром", Гродненському облвиконкому і низці білоруських підприємств доручено забезпечити відпуск і оформлення матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги Україні.

Зокрема, до складу гуманітарної допомоги увійдуть такі продукти, як м'ясні консерви, масло, цукор, дріжджі, борошно, макарони, крупи, побутові мийні засоби, гігієнічні засоби. Загальна сума гуманітарної допомоги становитиме Br117,9 тис. (близько $63 тис.).

Також документом доручено МНС за сприяння МЗС забезпечити доставку автомобільним транспортом гуманітарної допомоги до України; організувати передання гуманітарної допомоги місії Міжнародного Червоного Хреста в Україні для розподілу серед постраждалого населення України.

Міністерству фінансів за рахунок коштів, передбачених у республіканському бюджеті на фінансування витрат, пов'язаних зі стихійними лихами, аваріями і катастрофами, доручено виділити кошти для відшкодування вартості відпущених матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги, а також відшкодувати транспортні, відрядження та інші витрати, пов'язані з доставкою гуманітарної допомоги.

Як повідомлялося, президент Білорусі Олександр Лукашенко 26 квітня за підсумками зустрічі з президентом України Петром Порошенко заявив про намір передати гуманітарну допомогу населенню України в зоні конфлікту.

"Найближчим часом за сприяння Міжнародного товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця Білорусь планує направити гуманітарну допомогу населенню України, що проживає по обидва боки лінії розмежування. Підтримаємо самим необхідним - продуктами та засобами гігієни", - сказав тоді О. Лукашенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада ухвалила закон про публічні консультації

На фронті відбулося вже 85 бойових зіткнень, 28 із них на покровському напрямку - Генштаб ЗСУ

Україна отримала від Німеччини 16 одиниць спецтехніки на EUR2,3 млн на відновлення енергоінфраструктури

Унаслідок ворожого обстрілу касетними боєприпасами на Донеччині троє людей загинули та четверо поранені, включно з дитиною

Агентство "Інтерфакс-Україна" відновило роботу стрічок новин

Зеленський подякував президенту Румунії за передання Україні Patriot

Обмін "всіх на всіх" важко реалізувати, оскільки РФ часто не визнає перебування деяких осіб у полоні, заявляють у МІПЛ

Правоохоронці затримали жінку, яка осквернила могили захисників у Києві

Кількість бойових зіткнень від початку доби вже зросла до 58, понад половина припала на краматорський і покровський напрямок - Генштаб ЗСУ

Румунія передасть Україні систему Patriot

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА